Învățământ primar

Clasa Cadrul didactic Ziua Ora          
P A Busuioc Adelina Luni 10:45 - 11:45
P B Florea Elena Luni 08:55 - 09:40
P C Bărbulescu Daniela Luni 11:30 - 12:30
P C Bărbulescu Daniela Luni 14:00 - 15:00
P D Codrea Mirela Miercuri 11:30 - 12:15
P E Nițu Adina Marți 08:00 - 09:00
P F Nașca Mariana Vineri 10:30 - 11:30
P G Pușcaș Maria Magdalena Marți 10:00 - 10:45
P G Pușcaș Maria Magdalena Miercuri 10:00 - 10:45
P G Pușcaș Maria Magdalena Joi 10:00 - 10:45
P H Răducan Daniela Adela Joi 10:00 - 10:45
I A Badea Dumitru Adriana Vineri 08:00 - 08:45
I B Beldea Adriana Miercuri 12:00 - 16:00
I C Draguțanu Sanda Luni 10:30 - 11:30
I D Negoescu Elisabeta Marți 08:00 - 08:45
I E Dumitrescu Ecaterina Miercuri 10:55 - 11:30
I F Trandafir Maria Luni 08:55 - 09:40
I G Vîlceanu Viorica Marți 12:00 - 14:00
I H Nicolae Caterina Viorica Vineri 12:00 - 14:00
II A Ștefănescu Florentina Luni 11:30 - 12:30
II B Marinaș Panseluța Marți 10:45 - 11:30
II C Mirescu Corina Miercuri 08:00 - 08:45
II D Adafinei Elena Marți 10:45 - 11:45
II E Linteș Ramona Vineri 11:00 - 12:00
II F Faina Eugenia Luni 11:30 - 12:30
II G Ionașcu Florina Miercuri 08:00 - 08:45
III A Munteanu Angela Vineri 10:45 - 11:30
III B Huzu Mihaela Joi 10:45 - 11:30
III C Vlad Raluca Marți 10:45 - 11:30
III D Acasandrei Alexandra Marți 11:30 - 12:20
III E Pinteș Rozica Vineri 08:45 - 09:35
IV A Ioniță Mihaela Violeta Miercuri 11:30 - 12:30
IV B Alexandrescu Niculina Miercuri 11:30 - 12:30
IV C Jișa Rodica Vineri 10:45 - 11:30
IV D Dugaia Ana Luni 11:30 - 12:30
IV E Tibacu Florența Joi 11:30 - 12:30

Învățământ gimnazial

Clasa Cadrul didactic Ziua Ora          
V A Padiu Georgianaa Marți 17:45 - 18:35
V B Surugiu Adriana Vineri 17:45 - 18:35
V C Niculae Roxana Marți 17:45 - 18:35
V D Dumitrache Elena Miercuri 17:45 - 18:35
V E Rădulescu Cosmina Marți 15:45 - 16:35
V F Niculae Florentina Luni 17:35 - 18:35
V G Petcu Florența Marți 17:35 - 18:35
VI A Georgescu Camelia Marți 15:45 - 16:35
VI B Sebe Fabiana Miercuri 17:45 - 18:35
VI C Bulai Daniela Miercuri 17:45 - 18:35
VI D Prioteasa Cristina Luni 15:45 - 16:35
VI E Răduță Theodorian Miercuri 17:45 - 18:35
VII A Hubca Violeta Vineri 17:35 - 18:35
VII B Gavrilă Tudora Marți 18:35 - 19:35
VII C Stănescu Domnica Joi 17:35 - 18:35
VII D Ion Mirela Joi 17:35 - 18:35
VII E Cireș Adriana Luni 17:35 - 18:35
VII F Toboș Cătălina Luni 17:35 - 18:35
VIII A Răduțoiu Daniela Marți 18:45 - 19:35
VIII B Năstase Paulina Marți 17:45 - 18:35
VIII C Dinulescu Vasilica Marți 18:00 - 19:00
VIII D Dumitrașcu Nicolae Luni 18:00 - 19:00
VIII E Similean Irina Joi 18:00 - 19:00